Xhuli “godet” meshkujt shqiptarë: Në shtrat kanë fjalë shumë e punë pak

0

Xhuli është ndër personazhet më të komentuara të showbizit shqiptar, qysh nga hyrja e saj në “BBVK”.

Vëmendjen e mediave ajo po arrinë ta rrëmbejë ende, shkruan lajmi.net.

Së fundmi ajo ishte e ftuar në emisionin e vëllezërve Donald dhe Romeo Veshaj, “Më lër të flas”.

Ndër të tjera, Xhuli ka folur edhe për eksperiencat me meshkujt shqiptarë, madje tha se ata njihen si fjalë shumë dhe punë pak kur është në pyetje marrëdhënia intime.

“E kam vënë re se meshkujt shqiptarë flasin shumë për ata se çka bëjnë në shtrat dhe kur vjen puna jo nuk u bë kjo, jo nuk u bë ajo, thirrja ime është punoni më shumë, e më pak fjalë”, u shpreh Xhuli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *