VIDEO/ Pamje të frikshme nga aksidenti në aksin Fier-Patos, ku mbetën të plagosur pesë persona

0

Pesë persona u plagosën në një aksident që ndodhi mbrëmjen e djeshme në aksin Fier – Patos.

Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, në vendin e quajtur “Kthesa e Patosit”. Si pasojë, u lënduar shoferët e mjeteve “Ford” dhe “Benz” si dhe tre pasagjerë. Sikurse duket nga pamjet e siguruara nga Top Channel, nga përplasja e fortë, mjetet janë shkatërruar plotësisht. Ende nuk dihet nëse ka qenë shpejtësia apo arsye të të tjera që shkaktuan aksidentin.

Ku është aksidenti i tretë, që u raportua ditën e diel brenda pak orësh.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *