Olta “u tall” me këngën e saj, reagon Luana Vjollca

0

Pas performancës së Gracianos dhe Atalantës nën ritmet e këngës ‘Gasolina’, Olta ironizoi duke thënë se këtë këngë mund t’a kishin vendosur në versionin shqip.

Në këtë moment ajo nxori celularin dhe vendosi në Youtube këngën “Benzina” të Luana Vjollcës, ndërsa skena shpërtheu në të qeshura.

Ky moment ishte publikuar nga faqja zyrtare në “Top Channel” me titullin: “Olta Gixhari kunjë për Luana Vjollcën?“.

Pas kësaj situate aspak të këndshme, Luana ka postuar ditën e sotme disa foto të reja, ku me një shkelje syri ka shkruar: “mos ji një numër tjetër!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *