Modelja shqiptare ‘çmend’ tifozët në stadiumin ‘Air Albania’

0

Xhuliana Nura po merr vëmendje me çdo paraqitje pas daljes nga ‘BBVK’.

Falë energjisë dhe pozitivitetit ka arritur të bëj një numër të madh fansash për vete.

Edhe natën e mbrëmshme u kujdes që të ‘çmend’ të gjithë të pranishmit në stadiumin ‘Air Albania Stadium’.

https://www.instagram.com/p/CyVMiHgoJio/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

E veshur me pantallona të ngushta mbas trupit dhe me një bluzë me simbolet e flamurit shqiptar, ,ndërsa vendosi edhe flamurin kuq e zi duke u shprehur krenare që është shqiptare.


“Me plis drejt Berlinit, sepse ty atdhe kem borxh jetën”, ishte përshkrimi i fotografive

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *