Ja ku mund ta ndiqni Kombtaren Shqiptare kunder Moldavis

0

Kualifikimi në Euro2024 për kombëtaren shqiptare kalon nga Moldavia. Në Kishinau, kuqezinjtë e Sylvinhos duan të mbyllin llogaritë për të garantuar pjesëmarrjen për herë të dytë në Kampionatin Europian. Një përballje që nis në orën 18:00, me trajnerin brazilian dhe stafin teknik që nuk pritet të bëj eksperimente.

Ndeshjen mund ta ndiqni ne televizionin Klan por edhe ne Digitalb. Gjithashtu ndeshjen LIVE mund ta ndiqni edhe ne webin tone pasi ne oret ne vazhdim do te nisim linkun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *